Liečebný pobyt Vitalita pre pacientov, ktorí prekonali Covid-19

8 dní / 7 nocí

Nedeľa – Nedeľa

Pobyt zahŕňa:

 • 7 prenocovaní v dvojlôžkovej izbe (príplatok za jednolôžkovú izbu 12 EUR na deň, za komfortnú 6 EUR na deň, za APT 10 EUR na deň na osobu)
 • plná penzia
 • lekárske vyšetrenie
 • 12 liečebných procedúr zameraných na postcovidovú rehabilitáciu
 • voľný celodenný vstup do krytého bazéna
 • voľný vstup do vírivky s hydromasážou a perličkou
 • fitness, Wifi

Liečebný pobyt Vitalita (zameraný na postcovidovú rehabilitáciu) zahŕňa

V súčasnom období pandémie COVID 19 je čoraz viac ľudí, ktorí ťažšie znášajú zdravotné následky tohto ochorenia. Hlavne o problémy s dýchaním a únavový syndróm. Preto si Vám dovoľujeme ponúknuť intenzívny rehabilitačný pobyt. Jeho cieľom je pomôcť pacientom s pretrvávajúcimi ťažkosťami. V rámci pobytu absolvujú účastníci vstupnú lekársku prehliadku spojenú s pohovorom. Na jej základe bude vypracovaný rehabilitačný plán s rozpisom procedúr, ktoré budú zamerané na zmiernenie dôsledkov prekonaného ochorenia. Ide hlavne o nasledovné rehabilitačné procedúry:

 • oxyterapia -inhalácia kyslíka priaznivo pôsobí na celý organizmus. Pomáha odstrániť únavu, posilňuje imunitu, zvyšuje mozgovú činnosť, zmierňuje bolesti hlavy, poskytuje okamžité uvoľnenie nosa, kladne ovplyvňuje dýchanie. Urýchľuje regeneráciu síl a zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť po prekonaní choroby.
 • morský aerosolový kúpeľ spojený so zábalom – inhalácia morskej vody v inhalačnej kabíne prečisťuje a uvoľňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitný systém , pomáha pri astme a chronickej bronchitíde, má priaznivé účinky pri rôznych alergiách a kožných chorobách, zlepšuje zrak a priaznivo pôsobí na štítnu žľazu. Účinky morského aerosolového kúpeľa sa vyrovnajú kúpaniu v mori, ale inhalačné účinky sú mnohonásobne vyššie. Následný oddych v zábale príjemne organizmus relaxuje, upokojuje fyzicky aj psychicky.
 • hydrokineziterapia – skupinová pohybová liečba vo vodnom prostredí je vhodná pre všetky vekové kategórie. Je to súbor špeciálnych pohybových cvičení v bazéne v prostredí so zvýšeným obsahom kyslíka. Cviky sú zamerané na zlepšenie celkovej kondície, zlepšenie dýchania, zvýšenie rozsahu pohyblivosti. Voda v bazéne je čistená ozónovou technológiou.
 • vaňový kúpeľ – perlička a vírivka sú relaxačné procedúry zamerané na celkovú revitalizáciu organizmu, zlepšenie dýchania.
 • klasická masáž – prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov, odbúrava napätie a napomáha k psychickej rovnováhe.
 • dýchacia gymnastika – súbor cvičení zameraných na osvojenie si správneho stereotypu dýchania.
 • liečebný telocvik – zlepšuje pohybové funkcie a pomáha pri depresiách.

Okrem procedúr budú mať hostia bez obmedzenia počas otváracích hodín k dispozícií rehabilitačný bazén vhodný na rekondičné plávanie a vírivú vaňu s hydromasážou a perličkou

Nástup na pobyt je v nedeľu od 14.00 hod. V deň nástupu je vstupná lekárska prehliadka na základe ktorej bude klientovi podľa jeho zdravotného stavu vypracovaný rehabilitačný plán s dvanástimi procedúrami. Procedúry klient absolvuje od pondelka do soboty. Po procedúrach odporúčame chôdzu alebo bicyklovanie a plávanie.

Ubytovanie je poskytované v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, WIFI.

Stravovanie je plná penzia. Raňajky vo forme bufetových stolov, obed a večera výber z dvoch jedál. Začína sa nástupný deň večerou a končí v deň odchodu raňajkami.

Cena pobytu 8 dní /7 nocí v dvojlôžkovej izbe je 445 EUR na osobu, príplatok za 1/1 – 12 EUR/osoba/noc, APT – 10 EUR/osoba/noc, Komf. izba 6 EUR/osoba/noc.
V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania 1,50 EUR na osobu a deň.

Cena od 445€ / osoba

Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou

S čím vám pomôžeme?