Akciové pobyty

Hotel Prameň sa nachádza v centre kúpeľného mesta na brehu rieky Štiavnica. Je vhodný pre stredne náročnú klientelu. V hoteli sa organizujú predovšetkým liečebno - rehabilitačné pobyty zamerané na liečbu pohybových ochorení. Možné sú však aj oddychové relaxačné pobyty, v cene ktorých je zahrnutý celodenný vstup do krytého bazéna a vírivky.  Hostia si môžu dobre oddýchnuť aj v nádhernej a starostlivo udržiavanej hotelovej záhrade plnej kvetov a okrasných kríkov. Radi sa sem vracajú aj kvôli príjemnej rodinnej atmosfére, peknémú a čistému prostrediu, výbornej domácej kuchyni a kvalitným službám.

Objednať

Víkendové pobyty: Piatok - Nedeľa

Relaxačné pobyty s wellness, bazénom, masážou a saunou od 189 EUR

Víkendový pobyt s PLNOU PENZIOU + wellness a masáž (piatok – nedeľa)

Objednať ►Zimné relaxačné pobyty od 175 EUR na osobu - január, február 2022
ubytovanie na 6 dní / 5 nocí (neďela - piatok)Pobyt - termín Cena
2.1. - 27.2.2022
6 dní / 5 nocí

nástupný deň nedeľa, odchodový deň piatok

175 EUR / osoba

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania vo výške 1,50 EUR na osobu a deň.

Pobyt zahŕňa:

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe (príplatok za jednolôžkovú izbu 12 EUR na noc, za komfortnú 6 EUR na noc, za APT 10 EUR na noc na osobu)
 • Polpenzia (bufetové raňajky), alebo plná penzia za doplatok 15 EUR osoba a pobyt
 • Neobmedzený vstup do vírivky s hydromasážou a perličkou
 • Voľný celodenný vstup do krytého bazéna s ozónovým čistením a atrakciami - protiprúd, masážne trysky, chŕlič vody, vodný bicykel
 • Voľný vstup do fitness, 1x tanečná zábava so živou hudbou (v závislosti od pandemickej situácie)
 • Každý deň zdarma čerstvý domáci zákusok ku káve v kaviarni
 • K dispozícii spoločenské priestory pre skupinové akcie, internet, wifi na izbách
 • Zľava pri skupinových pobytoch min. 20 osôb
 • Možnosť dokúpenia balíka liečebných procedúr - lekárske vyšetrenie + 10 liečebných procedúr za 40 EUR pre seniorov, resp. 55 EUR pre ostatných
 • V ponuke aj dlhšie pobyty, prípadne víkendové pobyty

Parkovanie - uzavreté a monitorované 3 EUR / deň, mikrobusy a autobusy zdarma.

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania vo výške 1,50 EUR na osobu a deň.

V nástupný deň je ubytovanie možné po 14.00 hod., v deň odchodu je potrebné uvoľniť izbu do 10.00 hod.

Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou!

Objednať► Liečebný pobyt Vitalita pre pacientov, ktorí prekonali Covid-19
cena 355 EUR / osoba
ubytovanie na 8 dní / 7 nocí (nedeľa - nedeľa)


Pobyt zahŕňa:

 • 7 prenocovaní v dvojlôžkovej izbe (príplatok za jednolôžkovú izbu 9,- EUR na deň, za komfortnú 5,- EUR na deň, za APT 10,- EUR na deň na osobu)
 • plná penzia
 • lekárske vyšetrenie
 • 12 liečebných procedúr zameraných na postcovidovú rehabilitáciu
 • voľný celodenný vstup do krytého bazéna
 • voľný vstup do vírivky s hydromasážou a perličkou
 • fitness, Wifi

+ Liečebný pobyt Vitalita (zameraný na postcovidovú rehabilitáciu) zahŕňa

V súčasnom období pandémie COVID 19 je čoraz viac ľudí, ktorí ťažšie znášajú zdravotné následky tohto ochorenia. Hlavne o problémy s dýchaním a únavový syndróm. Preto si Vám dovoľujeme ponúknuť intenzívny rehabilitačný pobyt. Jeho cieľom je pomôcť pacientom s pretrvávajúcimi ťažkosťami. V rámci pobytu absolvujú účastníci vstupnú lekársku prehliadku spojenú s pohovorom. Na jej základe bude vypracovaný rehabilitačný plán s rozpisom procedúr, ktoré budú zamerané na zmiernenie dôsledkov prekonaného ochorenia. Ide hlavne o nasledovné rehabilitačné procedúry:

- oxyterapia -inhalácia kyslíka priaznivo pôsobí na celý organizmus. Pomáha odstrániť únavu, posilňuje imunitu, zvyšuje mozgovú činnosť, zmierňuje bolesti hlavy, poskytuje okamžité uvoľnenie nosa, kladne ovplyvňuje dýchanie. Urýchľuje regeneráciu síl a zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť po prekonaní choroby.

- morský aerosolový kúpeľ spojený so zábalom – inhalácia morskej vody v inhalačnej kabíne prečisťuje a uvoľňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitný systém , pomáha pri astme a chronickej bronchitíde, má priaznivé účinky pri rôznych alergiách a kožných chorobách, zlepšuje zrak a priaznivo pôsobí na štítnu žľazu. Účinky morského aerosolového kúpeľa sa vyrovnajú kúpaniu v mori, ale inhalačné účinky sú mnohonásobne vyššie. Následný oddych v zábale príjemne organizmus relaxuje, upokojuje fyzicky aj psychicky.

- hydrokineziterapia – skupinová pohybová liečba vo vodnom prostredí je vhodná pre všetky vekové kategórie. Je to súbor špeciálnych pohybových cvičení v bazéne v prostredí so zvýšeným obsahom kyslíka. Cviky sú zamerané na zlepšenie celkovej kondície, zlepšenie dýchania, zvýšenie rozsahu pohyblivosti. Voda v bazéne je čistená ozónovou technológiou.

- vaňový kúpeľ – perlička a vírivka sú relaxačné procedúry zamerané na celkovú revitalizáciu organizmu, zlepšenie dýchania.

- klasická masáž – prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov, odbúrava napätie a napomáha k psychickej rovnováhe.

- dýchacia gymnastika - súbor cvičení zameraných na osvojenie si správneho stereotypu dýchania.

- liečebný telocvik – zlepšuje pohybové funkcie a pomáha pri depresiách.

Okrem procedúr budú mať hostia bez obmedzenia počas otváracích hodín k dispozícií rehabilitačný bazén vhodný na rekondičné plávanie a vírivú vaňu s hydromasážou a perličkou

Nástup na pobyt je v nedeľu od 14.00 hod. V deň nástupu je vstupná lekárska prehliadka na základe ktorej bude klientovi podľa jeho zdravotného stavu vypracovaný rehabilitačný plán s dvanástimi procedúrami. Procedúry klient absolvuje od pondelka do soboty. Po procedúrach odporúčame chôdzu alebo bicyklovanie a plávanie.

Ubytovanie je poskytované v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, WIFI.

Stravovanie je plná penzia. Raňajky vo forme bufetových stolov, obed a večera výber z dvoch jedál. Začína sa nástupný deň večerou a končí v deň odchodu raňajkami.

Cena pobytu 8 dní /7 nocí v dvojlôžkovej izbe je 355,- € na osobu. V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania 1,50€ na osobu a deň.

Všetky služby poskytujeme pod jednou strechou!

Objednať