Cenník

 • Všetky hotelové služby sú poskytované pod jednou strechou.
 • Ceny pobytových balíkov platia len pri predpísanom počte prenocovaní, ceny sú stanovené v EUR s DPH na osobu a deň.
 • V cene pobytov nie je zahrnutá miestna daň z prenocovania: 1,50 EUR na osobu / noc.
 • Poplatok za uzavreté parkovisko: 3 EUR / deň.
 • Pri prekročení inflácie o viac ako 5% si hotel vyhradzuje právo upraviť cenu o výšku inflácie.
 • Ceny s DPH v EUR na osobu a noc

Cenník poskytovaných ubytovacích a stravovacích služieb na rok 2022

Relaxačné pobyty s možnosťou liečebných procedúr

V cene pobytu je zahrnuté:
ubytovanie, polpenzia s možnosťou dokúpenia obeda za 3 EUR/1 obed, voľný vstup do krytého bazéna s atrakciami, voľné využívanie vírivky , fitness, tanečný večer so živou hudbou. K dispozícii sauny, biliard, kaderníctvo a ďalšie služby.

Možnosť dokúpenia balíka liečebných procedúr podľa vlastného výberu.

Poskytované procedúry:
klasická masáž, reflexná masáž, hydromasáž, vaňový kúpeľ, perličkový kúpeľ, whirlpool (vírivý kúpeľ), striedavý kúpeľ, Elektroliečba: TENS, diadynamický prúd, interferenčné prúdy, oxygenoterapia Oxymat, REBOX, ultrazvuk, magnetoterapia, laserová terapia, parafínové zábaly, kryogél, fototerapia – terapia polarizovaným svetlom (bioptronová lampa), reflexná masáž, thajská masáž, medová masáž, manuálna lymfodrenáž, manuálna lymfodrenáž tváre, bankovanie, plynové injekcie, inhalácie, rašelinový zábal a iné.

MimosezónaVedľajšia sezónaHlavná sezóna
02.01. – 27.02.202227.02. – 29.05.202229.05. – 02.10.2022
20.11. – 18.12.202202.10. – 20.11.2022
1 noc1 noc1 noc
Typ izbyPolpenziaPolpenziaPolpenzia
Štandard485256
Jednolôžková576165
Komfort535761
APT586266

Ubytovanie a strava – cena na osobu a noc

Ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do krytého bazéna a vírivky počas otváracích hodín (10.00 – 19.00).

Strava:
Možnosť zakúpenia obedov za 5 EUR

MimosezónaVedľajšia sezónaHlavná sezóna
02.01. – 27.02.2022
20.11. – 18.12.2022
27.02. – 29.05.2022
02.10. – 20.11.2022
29.05. – 02.10.2022
Typ izbybez stravys raňajkamis polpenzioubez stravy s raňajkamis polpenzioubez stravys raňajkamis polpenziou
Dvojlôžková354350445259465461
Jednolôžková475562566471586673
APT455360546269566471
Komfort404855495764515966

Strava pre neubytovaných hostí:

RaňajkyObedVečera
887

Tieto ceny platia aj pre ubytovaných hostí, ak si chcú zakúpiť stravu mimo objednaného balíčka služieb.

Zľavy pre deti:

 • Do 2,99 rokov – zdarma (bez nároku na stravu a lôžko).
 • 3 – 6,99 rokov – 50 % z ceny ubytovania a stravy.
 • 7 – 11,99 rokov – 30 % z ceny ubytovania a stravy.

Z uvedených cien poskytujeme nasledovné zľavy:

 • Pri 14-dňovom pobyte 1 deň strava a ubytovanie zdarma
 • Pri 21-dňovom pobyte 2 dni strava a ubytovanie zdarma

Príplatky za ubytovanie:

 • 1/1 – 12 EUR/osoba/noc
 • APT – 10 EUR/osoba/noc
 • Komf. izba – 6 EUR/osoba/noc


Informácie o platení:

Platiť možno v hotovosti pri nástupe na pobyt, alebo vopred modrou poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom. Zálohu je potrebné uhradiť do 7 dní od objednania pobytu vo výške 50,- EUR na osobu (100,- EUR na osobu pri silvestrovskom pobyte). 
Platobné karty neprijímame – použiť sa môžu pri výbere hotovosti v bankomate – 200 m od hotelahotela sú bankomaty Slovenskej sporiteľne, VUB banky a Prima banky.

Bankové údaje:

Číslo účtu: 0404060843/0900

IBAN: SK88 0900 0000 0004 0406 0843

BIC: GIBASKBX

Variabilný symbol pri platení zálohy je dátum nástupu.

Všetky hotelové služby sú poskytované pod jednou strechou

Nástupným dňom na pobyty je zvyčajne  nedeľa

V cene pobytov nie je zahrnutá miestna daň z prenocovania: 1,50 EUR na osobu/noc/
Poplatok za uzavreté a monitorované  parkovisko – 3 EUR/deň.
Pri prekročení inflácie o viac ako 5% si hotel vyhradzuje právo upraviť cenu o výšku inflácie.


Pobyt aktívna úľava

Liečba unikátnym laserom prináša Aktívnu úľavu od bolestí

Chronická bolesť kĺbov a mäkkých tkanív trápi väčšinu populácie. O tom, aké sú možnosti terapie, sme sa pozhovárali s ortopédom a fyziatrom MUDr. Branislavom Oltusom z Rehakliniky v Dudinciach.

S akými ťažkosťami sa na vás obracajú pacienti?

Jednoznačne s bolesťami pohybového aparátu, ktoré im znepríjemňujú život a znemožňujú pohyb. Najfrekventovanejšie sú ťažkosti v oblasti driekovej chrbtice, ktoré sa prenášajú do nôh. Potom je to problém v  krčnej chrbtici a následné obmedzenia pohybu hlavy a rúk sprevádzané bolesťou a často poruchami citlivosti. V prípade monotónnej práce sú časté defekty v ramenných kĺboch – zamrznuté ramená, syndrómy karpálneho kanála v zápästiach, tenisové lakte. Najskôr prichádza slabá, krátka bolesť, ktorú ľudia zvyčajne odignorujú. Bolestivý pohyb nahrádzajú iným pohybom. Tým mierne prestanú namáhať poškodené miesto, ale násobne viac zaťažia iné svalové skupiny. Pôvodne postihnutá časť sa nelieči, čím sa poškodenie stáva chronické.

Ako  môže lekár pomôcť pri bolestivých stavoch?

Predovšetkým by mal pacienta správne diagnostikovať. Na základe stanovenej diagnózy  má pre pacienta veľký význam komplexná rehabilitačná liečba. Tá je v prípade poškodenia kĺbov a mäkkých tkanív vždy časovo veľmi náročná. Najskôr je potrebné úplne zastaviť zaťažovanie a zápaly tkanív vyvolávajúce sprievodnú bolesť. To sa zvyčajne rieši medikamentózne. No a potom nasleduje rekonvalescencia.

Vtedy nastupuje na rad účinná rehabilitácia. Aké procedúry poskytujete v Rehaklinike?

Účinnú  rehabilitáciu  dosahujeme poskytovaním odborných fyzioterapeutických procedúr ako sú elektroliečba, magnetoterapia, ultrazvuk, parafín, rašelina, parafango, vaňové kúpele, subaquálne masáže, individuálny a skupinový telocvik, hydrokinéza a pod. Našou najsilnejšou stránkou je najmodernejší vysokovýkonný laser HIL. Pomocou neho vieme do poškodenej časti cielene dodať vyššiu energiu, na ktorú bunka pozitívne reaguje a spúšťa proces sebaobnovy. V oblasti aplikácie HIL zároveň dochádza  k zmierneniu až odstráneniu bolesti. Preto aj ponúkaný pobyt sme nazvali Aktívna úľava.

Zrejme nestačí jednorazová aplikácia. Koľko ich pacient potrebuje?

Počet aplikácií a ich dĺžka  je individuálna a závisí od konkrétnej diagnózy. Odporúčame minimálne päť aplikácií za týždeň. Aby pacient nemusel dochádzať, Rehaklinika spolupracuje s Hotelom Prameň v Dudinciach. Spoločne sme pripravili osemdňový pobyt Aktívna úľava. Počas pobytu pacient dostáva predpísané HIL terapie. Tie dopĺňame odbornou rehabilitačnou liečbou.  Pre doplnenie komplexnej rehabilitácie môžu ubytovaní využívať hotelový bazén, alebo relaxovať vo vírivke. Uzdravenie poškodených tkanív je podporované aj  ponukou kvalitnej stravy obohatenej o prírodný kolagén.


Liečebný pobyt Vitalita pre pacientov, ktorí prekonali Covid-19

8 dní / 7 nocí

Nedeľa – Nedeľa

Pobyt zahŕňa:

 • 7 prenocovaní v dvojlôžkovej izbe (príplatok za jednolôžkovú izbu 12 EUR na deň, za komfortnú 6 EUR na deň, za APT 10 EUR na deň na osobu)
 • plná penzia
 • lekárske vyšetrenie
 • 12 liečebných procedúr zameraných na postcovidovú rehabilitáciu
 • voľný celodenný vstup do krytého bazéna
 • voľný vstup do vírivky s hydromasážou a perličkou
 • fitness, Wifi

Liečebný pobyt Vitalita (zameraný na postcovidovú rehabilitáciu) zahŕňa

V súčasnom období pandémie COVID 19 je čoraz viac ľudí, ktorí ťažšie znášajú zdravotné následky tohto ochorenia. Hlavne o problémy s dýchaním a únavový syndróm. Preto si Vám dovoľujeme ponúknuť intenzívny rehabilitačný pobyt. Jeho cieľom je pomôcť pacientom s pretrvávajúcimi ťažkosťami. V rámci pobytu absolvujú účastníci vstupnú lekársku prehliadku spojenú s pohovorom. Na jej základe bude vypracovaný rehabilitačný plán s rozpisom procedúr, ktoré budú zamerané na zmiernenie dôsledkov prekonaného ochorenia. Ide hlavne o nasledovné rehabilitačné procedúry:

 • oxyterapia -inhalácia kyslíka priaznivo pôsobí na celý organizmus. Pomáha odstrániť únavu, posilňuje imunitu, zvyšuje mozgovú činnosť, zmierňuje bolesti hlavy, poskytuje okamžité uvoľnenie nosa, kladne ovplyvňuje dýchanie. Urýchľuje regeneráciu síl a zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť po prekonaní choroby.
 • morský aerosolový kúpeľ spojený so zábalom – inhalácia morskej vody v inhalačnej kabíne prečisťuje a uvoľňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitný systém , pomáha pri astme a chronickej bronchitíde, má priaznivé účinky pri rôznych alergiách a kožných chorobách, zlepšuje zrak a priaznivo pôsobí na štítnu žľazu. Účinky morského aerosolového kúpeľa sa vyrovnajú kúpaniu v mori, ale inhalačné účinky sú mnohonásobne vyššie. Následný oddych v zábale príjemne organizmus relaxuje, upokojuje fyzicky aj psychicky.
 • hydrokineziterapia – skupinová pohybová liečba vo vodnom prostredí je vhodná pre všetky vekové kategórie. Je to súbor špeciálnych pohybových cvičení v bazéne v prostredí so zvýšeným obsahom kyslíka. Cviky sú zamerané na zlepšenie celkovej kondície, zlepšenie dýchania, zvýšenie rozsahu pohyblivosti. Voda v bazéne je čistená ozónovou technológiou.
 • vaňový kúpeľ – perlička a vírivka sú relaxačné procedúry zamerané na celkovú revitalizáciu organizmu, zlepšenie dýchania.
 • klasická masáž – prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov, odbúrava napätie a napomáha k psychickej rovnováhe.
 • dýchacia gymnastika – súbor cvičení zameraných na osvojenie si správneho stereotypu dýchania.
 • liečebný telocvik – zlepšuje pohybové funkcie a pomáha pri depresiách.

Okrem procedúr budú mať hostia bez obmedzenia počas otváracích hodín k dispozícií rehabilitačný bazén vhodný na rekondičné plávanie a vírivú vaňu s hydromasážou a perličkou

Nástup na pobyt je v nedeľu od 14.00 hod. V deň nástupu je vstupná lekárska prehliadka na základe ktorej bude klientovi podľa jeho zdravotného stavu vypracovaný rehabilitačný plán s dvanástimi procedúrami. Procedúry klient absolvuje od pondelka do soboty. Po procedúrach odporúčame chôdzu alebo bicyklovanie a plávanie.

Ubytovanie je poskytované v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, WIFI.

Stravovanie je plná penzia. Raňajky vo forme bufetových stolov, obed a večera výber z dvoch jedál. Začína sa nástupný deň večerou a končí v deň odchodu raňajkami.

Cena pobytu 8 dní /7 nocí v dvojlôžkovej izbe je 445 EUR na osobu, príplatok za 1/1 – 12 EUR/osoba/noc, APT – 10 EUR/osoba/noc, Komf. izba 6 EUR/osoba/noc.
V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania 1,50 EUR na osobu a deň.

445 € / Osoba